środa, 3 września 2014

Double look...


Muszę się z Wami podzielić ostatnimi stylizacjami, które choć trochę łapią letnie słońce i swobodę wychodzenia bez tysiąca warstw na sobie. Postanowiłam połączyć w jednym poście dwie zupełnie przeciwne stylizacje. Pierwsza bardziej podchodząca pod elegancję, białe spodnie, koturny, jednak ożywiona neonowym odcieniem żółtego (który będzie również królował podczas nadchodzącej jesieni)
 i różowa torba od Super-dodatki, którą dobrze znacie, ale bardzo ja lubię. Jest jedną 
z dużych, którą najczęściej używam wiosną i w lecie. Natomiast drugi zestaw to ten niesamowicie luźny, wręcz niepodobny do mnie! :) Ale czułam się w nim bardzo dobrze, dlatego zdecydowałam się na jego publikację. Koronkowa koszulka to jeden z prezentów podczas Letniego Spotkania Blogerek w Radomiu, pochodzi ona z Blue Shadow. Jest świetna i bardzo przyjemna w dotyku. Butki to nowość, którą moi czytelnicy na facebook-u już widzieli :) I oczywiście moja cudowna czerwono beżowa torebeczka od 
i-torebki. Uwielbiam ją (jak praktycznie każdą torebkę hihi ).W obu stylizacjach pojawiają się koralikowe bransoletki. Do żółtego sweterka dobrałam 4 przepiękne wzory od Madeleine Jewellery, a do koronki turkusowego kwiatka od Signora











I: Pants- Bershka; Shirt, Necklace- Top Secret; Sweater- Sammy Dress; Bag- Super- dodatki;
Bracelets- Madeleine Jewellery; Sunglasses- Sinsay

II: Shorts- Pull&Bear; Shirt- Blue Shadow; Boots- Bershka; Bag- i-torebki; Hat- Sinsay;
Bracelet- Signora; Necklace- Parfois

sobota, 30 sierpnia 2014

loving him was Red...


Pierwszy post ze stylizacją po wakacyjnym odpoczynku. Po przejrzeniu jesiennych magazynów, pokazów rozeznałam się co zawita na ulicach tej jesieni, będzie to między innymi kolor czerwony ( i jego odcienie), dlatego zaczynam przemycać jesienne trendy do jeszcze letnich stylizacji.  Mój odcień to ten mocno nasycony, raczej pogodny, zdecydowałam się go połączyć z klasyką- czernią i bielą. Baskinka od InkaStyl idealnie sprawdziła się w komplecie z krótkim żakiecikiem i świetnie kontrastuje na tle białych spodni. Natomiast torebka to jeden z prezentów z Pierwszego Spotkania Radomskich blogerek 
(klik ) od Super-dodatki :) Jest rewelacyjna, kolor genialny i pojemność! Oj lubię takie torebki, do których mogę "naładować" dużo "bardzo" potrzebnych rzeczy ;) Chyba jak każda kobieta ;) Dodatki to oczywiście bransoletki od Madeleine Jewellery (już nie wyobrażam sobie wyjść bez nich na ręku) i złota od Signora


* Lakier na paznokciach: Golden Rosie (Radom ) Rich Color 67. 



 

Pants- Bershka; Shirt- InkaStyl; Jacket- Stradivarius; Shoes- CCC; Bag- Super-dodatki; 
Necklace- Mohito; Sunglasses- Sinsay; Bracelets- Madeleine Jewellery, Signora; Watch- Gino Rossi

środa, 27 sierpnia 2014

Holiday... ♡


I wróciliśmy, cali, zdrowi, pełni wspomnień i oczywiście zdjęć :) Odwiedziliśmy Jastrzębią Górę, jednak przed tym była Bydgoszcz i krótki pobyt u mojego wujka, z którym potem wyruszyliśmy nad polskie morze :) Niestety nie ujrzycie go na zdjęciach- uciekał i bał się ich jak ognia ;) 
Oj jak ja kocham morze! Piasek pod stopami, wieczorne spacery, gorące słońce na ciele, zimna (!) morska woda i pełno zwiedzania, jedzenia i innych dobroci. Najlepsze wakacje, jak do tej pory ( oczywiście), równo głośnie mogliśmy tak powiedzieć. Miejscowość rewelacyjna, plaże piękne, wydmy niczym z filmu, olbrzymie, pokryte kamieniami, piachem i drzewami. Miasteczko typowo nadmorskie, dość małe, jednak pełne atrakcji - idealne na wypoczynek! Jak to ja nie mogłam wrócić bez niczego, ale wszystkie nowości zobaczycie po kolei w następnych postach. Jeden z największych plusów wyjazdów, wycieczek jest to, że mogę ubrać się luźno, najluźniej jak tylko mogę, tak też robiłam, trampki były obowiązkowe, bluzy i nawet dreski, oczywiście te od Ynstynkt ;) A do tego zero makijażu bądź taki minimalny (rzęsy i róż do policzków). Musiałam jednak zabrać moja najnowszą torebeczkę od i-torebki, jesienny hit, który poznałyście już w poprzednim poście :) A, który staje się hitem nadchodzącej jesieni.  Na plażę kostium, który był moim hitem cenowym w Sinsay i cudowne monokini od Demoniq :)