Muszę się z Wami podzielić ostatnimi stylizacjami, które choć trochę łapią letnie słońce i swobodę wychodzenia bez tysiąca warstw na sobie. Postanowiłam połączyć w jednym poście dwie zupełnie przeciwne stylizacje. Pierwsza bardziej podchodząca pod elegancję, białe spodnie, koturny, jednak ożywiona neonowym odcieniem żółtego (który będzie również królował podczas nadchodzącej jesieni)
i różowa torba od Super-dodatki, którą dobrze znacie, ale bardzo ja lubię. Jest jedną
z dużych, którą najczęściej używam wiosną i w lecie. Natomiast drugi zestaw to ten niesamowicie luźny, wręcz niepodobny do mnie! :) Ale czułam się w nim bardzo dobrze, dlatego zdecydowałam się na jego publikację. Koronkowa koszulka to jeden z prezentów podczas Letniego Spotkania Blogerek w Radomiu, pochodzi ona z Blue Shadow. Jest świetna i bardzo przyjemna w dotyku. Butki to nowość, którą moi czytelnicy na facebook-u już widzieli :) I oczywiście moja cudowna czerwono beżowa torebeczka od
i-torebki. Uwielbiam ją (jak praktycznie każdą torebkę hihi ).W obu stylizacjach pojawiają się koralikowe bransoletki. Do żółtego sweterka dobrałam 4 przepiękne wzory od Madeleine Jewellery, a do koronki turkusowego kwiatka od Signora.
I: Pants- Bershka; Shirt, Necklace- Top Secret; Sweater- Sammy Dress; Bag- Super- dodatki;
Bracelets- Madeleine Jewellery; Sunglasses- Sinsay
II: Shorts- Pull&Bear; Shirt- Blue Shadow; Boots- Bershka; Bag- i-torebki; Hat- Sinsay;
Bracelet- Signora; Necklace- Parfois







