niedziela, 1 lutego 2015

Najnowsza kampania reklamowa Calvin Klein...

W styczniu Calvin Klein zaprezentował swoją najnowszą kampanię reklamową, w której możemy podziwiać cudowną Anię Jagodzińską. Najnowsza kampania, do której zdjęcia wykonał Karim Sadli, jest niesamowicie subtelna, pełna wdzięku i świeżości. Na zdjęciach możemy podziwiać zegarki 'CK sense' czy 'CK alliance', a także biżuterię z serii 'CK breathe'. Jak Wam się podobają zegarki i biżuteria? Mi już skradły serce


4 komentarze:

 1. pierwszy zegarek jest cudowny!

  OdpowiedzUsuń
 2. cacuszka ;) a Ania wygląda przepięknie na zdjęciach :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne zdjęcia, jestem pod dużym wrażeniem. Osobiście uważam jednak, że za najbardziej rozpowszechnione i zarazem najskuteczniejsze narzędzie reklamy uchodzi aktualnie spot reklamowy. Obraz ruchomy przemawia do nas bowiem znacznie lepiej niż nieruchoma fotografia. Profesjonalny dom produkcyjny z całą pewnością pomoże nam w stworzeniu chwytliwej, przykuwającej oko reklamy, która zjedna nam nowych klientów. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna kampania, jestem pod ogromnym wrażeniem ich filmów reklamowych. Moja siostra pracuje w pewnej firmie zajmującej się tworzeniem spotów reklamowych, czasami odwiedzam Malwinę na planie, ponieważ proces kręcenia filmów bardzo mnie fascynuje. Nie zdawałam sobie wcześniej sprawy z tego, że branża filmowa jest tak bardzo rozwinięta w naszym kraju, dawno dogoniliśmy już zachód, co bardzo mnie cieszy. Z tego, co wiem w Polsce działa nawet prężnie rozwijająca się firma oferująca wynajem sprzętu filmowego w Warszawie, Łodzi i każdym innym mieście. Firma ta dysponuje najnowocześniejszym sprzętem na rynku, współpraca z nią wiążę się więc z wieloma korzyściami.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za komentarz i zapraszam ponownie :)