niedziela, 11 grudnia 2016

Uroda: Revers- nowości kosmetyczne...


Cześć Kobietki!! Ostatnimi czasy często mam możliwość testowania nowych, dla mnie nowych kosmetyków. Do jednej z nich należy marka Revers, która na Naszym rynku jest od dosyć niedawna.
Do mojego kosmetycznego kuferka dołączył nowy, matujący puder, poczwórna paletka cieni i nie tylko.
Do pudru podeszłam na początku dosyć ostrożnie, jak wiecie, mam duże problemy z uczuleniem od kosmetyków tego typu. Jednak wszystko przebiegło bez zbędnych problemów, po kilku dniach stosowania, twarz nadal jest 'czysta'. Sam puder, to 'CARE & MATT mineral powder'. Puder w kamieniu w jasnym odcieniu, który bardzo fajnie przystosowuje się do mojej karnacji. Bardo fajnie utrzymuje się na twarzy, mocno matuje i nie tworzy efektu dodatkowej maski.
Cienie do powiek to dla mnie kolorowy debiut. Pierwszy raz używałam niebieskich cieni na powiekach i przyznam szczerze, że zaczyna mi się to podobać, można stworzyć bardzo przyjemny, pozytywny makijaż.
W paczuszce od marki Revers znajdowała się również maskara - o rewelacyjnej sylikonowej szczoteczce, a także maskara do brwi, która jest moim hitem! To już kolejny hit z ostatnich otrzymanych paczek, jest naprawdę rewelacyjna. Ma mocny kolor, ładnie czesze brwi i świetnie przyjmuje puder do brwi.
Na sam koniec zostawiłam błyszczyk w słodkim różowym kolorku i delikatny, błyszczący top do paznokci.
Która z Was spotkała się z marką Revers? ;)5 komentarzy:

Bardzo dziękuję za komentarz i zapraszam ponownie :)