wtorek, 3 czerwca 2014

Demoniq H2O....


Pamiętacie Demoniq z wcześniejszych postów? (tutaj) W dzisiejszym  zaprezentuję Wam jeden 
z kostiumów kąpielowych, z kolekcji H2O. Tak jak w przypadku wcześniejszego kompletu, nie zawiodłam się odnośnie obsługi i samego zapakowania. W paczce znalazłam piękne białe pudełko z subtelnym napisem Demoniq. Wewnątrz nic piękniejszego jak monokini, model kostiumu, który zawsze chciałam posiadać :) 


We wspomnianym już pudełeczku, znajdował się kostium z najnowszej kolekcji Demoniq "H2O" o nazwie SOLANGE. Nic mnie tak bardziej nie ożywiło (przy panującą obecnie pogodzie, ciągle pada i jest pochmurno) jak pomarańczowa góra, która idealnie współgra z czarnym dołem i t rewelacyjnym łączeniem obie części bikini. Co do rozmiaru- jak szyty na miarę. Troszkę się bałam, że nie będzie pasował, jednak okazał się idealny. 


Urokowi całości dodają efektowne, srebrne kółka, zdobią monokini, nadając mu eleganckiego wyglądu. Jeszcze więcej delikatności zyskuje dzięki drapowaniu na tyle. Niesamowicie wyraziste kolory kostiumu (kruczo czarny dół, intensywnie pomarańczowa góra- zdjęcia w internecie nie kłamią!), nie pozwalały mi na dobre sfotografowanie tego elementu, jednak idealnie widać to na modelce. Miseczki bikini idealnie dopasowują się do sylwetki. A na koniec nie zapominajcie odwiedzić Demoniq, może dla Was też znajdzie się wymarzony kostium kąpieowy, kto wie, może to będzie monokini? 11 komentarzy:

Bardzo dziękuję za komentarz i zapraszam ponownie :)