poniedziałek, 16 listopada 2015

lakiero-mania #2


Dzisiaj kolejna odsłona cyklu "lakiero-mania Secret Garden". W pierwszym wpisie pokazałam Wam 4 nowe buteleczki, które już w tym miesiącu przetestowałam: 
*Dwa kolory od NYC- to moja pierwsza przygoda z tą firmą i nie ostatnia, jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Kolory piękne, pędzelek bardzo fajny- płaski i szeroki, nie zostawia smug i świetnie się rozprowadza. 
*Magnetyczny od Sally Hansen- długo polowałam na metaliczny lakier, w końcu skusiłam się na ciemną zieleń, a wzór magnesu w paseczki. Miałam świetną zabawę przy malowaniu, jednak trzeba uważać, żeby nie dotknąć magnesem paznokcia. Swój lakier zamówiłam na stronie Kosmetyki z Ameryki za niecałe 7 zł- fajna cena i jakość ;) 
*Ostatnia nowość z pierwszego postu to błyszczący Manhattan- tylko jeden mały zawód, sądziłam, że będzie bardziej krył, musiałam nałożyć 3 warstwy. Nadrabia błyskiem ;) 
Przez ten miesiąc do kolekcji dołączyły jeszcze dwa nowe kolory- wanilia (chociaż to jeszcze nie jest ten idealny odcień) i fioletowy z błyszczącymi drobinkami:
*Pierwszy od AllePaznokcie- uwielbiam od nich lakiery, pędzelek świetny: płaski i gruby, trwałość też bardzo dobra. 
*Błyszczące cudo od Black Prince- polowałam na niego dosyć długo, pięknie się błyszczy na paznokciu fioletowymi i różnymi odcieniami złota- magiczny :) 
Działałam również ze wzorkami na Halloween, pojawił się Jack Skellington i 'wesoła' dynia :D 1. NYC -Minute Quck Dry- Parma violet (370), No flash lights (922)
2. Sally Hansen -Magnetic- 907
3. Lovely- 98
    Manhattan -Lotus Effect- 10G
4. Lambre -Fashion color- 09
    Catrice- Golden Twenties CO2
5. Miss Sporty- 343
    Isa Dora -Gel Lacquer- 236
    Ciate -mini- can't it be kinky? 
6. Miss Sporty -Metal Flip- 040
7. Black Prince- 29
    Rimmel -60 Seconds- 605
8. Cuccio color- 6098
    Alle Paznokcie- 208
   


Na koniec nowe kolory :) Przepraszam Was za błysk lampy ;)8 komentarzy:

Bardzo dziękuję za komentarz i zapraszam ponownie :)