czwartek, 3 marca 2016

X Jewellery...


Cześć dziewczyny!! Dzisiaj muszę się Wam pochwalić moim najnowszym cacuszkiem (którego pudełeczko widziałyście już wcześniej) od X Jewellery
Niesamowita bransoletka, która przyszła do mnie prosto z Danii, pozwólcie, że troszkę Wam o niej opowiem. 
Bransoletki marki X Jewellery to wyjątkowa biżuteria tworzona dla wyjątkowych kobiet, które chcą zachować ważne dla siebie chwile, wspomnienia, a przy tym pokazać innym swoją oryginalność. 
Bransoletki są robione na wzór łańcuchów, lecz każde oczko wykonane jest z przyjemnej w dotyku gumy, która nadaje całości oryginalności. Dodatkami do każdej bransoletki są linki, które wykonane są ze srebra bądź brązu. Najważniejszym aspektem bransoletek jest to, że same tworzymy je od początku do końca. Możemy wybrać sobie kolor gumy, a także linki, których mamy naprawdę szeroki wybór. W mojej kompozycji znalazła się czterolistna koniczynka i serduszko wykonane z brązu. Dlaczego akurat takie linki? Koniczynka na szczęście, taki mój amulet, który mogę mieć ze sobą, a serduszko z miłości do wielu rzeczy i nie tylko ;) 
Bardzo fajną ozdobą jest również zapięcie, tutaj też same dokonujemy wyboru, z czego będzie zrobione, moje zostało wykonane z brązu, tak jak ozdobne linki.
Bransoletki z oferty X Jewellery są bardzo starannie wykonane, po przez swoją oryginalność każda z Nas może wyrazić swoją indywidualność.
Jak każda kobieta bardzo ważną kwestią jest dla Was to jak  wygląda opakowanie, u mnie tak jest. Tutaj jestem oczarowana totalnie, pudełeczko subtelne, lecz otwieranie równie oryginalne jak jego zawartość. 
Na sam koniec warto wspomnieć o odpowiednim wymierzeniu nadgarstka, aby Nasza bransoletka idealnie leżała i pokazywała światu jakimi jesteśmy kobietami ;) 
7 komentarzy:

Bardzo dziękuję za komentarz i zapraszam ponownie :)