niedziela, 6 listopada 2016

Cold weather wish list with TIDEBUY...
Hej dziewczynki!! Zimne powietrze już u Nas zagościło, wraz z nim coraz większymi krokami zbliża się czas wielkiego strojenia zimowego, przed Nami ostatki, święta Bożego Narodzenia i magiczny sylwester. Dlatego dzisiaj przygotowałam dla Was krótką 'wish list' wraz z Tidebuyna zimowe dni i małe zestawienie tego co każda z Nas lubi najbardziej, czyli sukienek.
Jako pierwsze wybrałam trzy rodzaje okryć wierzchnich, jakie wybieramy jesienią i zimą. Na stronie Tidebuy znajdziecie okrycia wierzchnie wszelkiego rodzaju, ja znalazłam idealne dla siebie, dostosowane do odpowiednich okazji i stylizacji. Po pierwsze zawsze modny trencz z wiązaniem w pasie, piękny szlafrokowy krój w uniwersalnym czarnym kolorze. Następnie idealna na świąteczne i sylwestrowe szaleństwa puchowa, cieplutka kurtka. Do wyboru mamy również rewelacyjnie prezentujące się kożuszki, które idealnie potrafią zastąpić każdą kurtkę czy płaszcz :)
Listopad i grudzień bardzo, ale to bardzo kojarzy mi się z czasem kobiecego strojenia się, możliwości pokazania w tzw. 'odświętnym' zestawie. Wybrałam dla Was trzy cudowne, sukienki, krótkie, idealne na ostatki, święta, a nawet sylwestra ze znajomymi. W kolorystyce zawsze skupiam się na czerwieniach, jej pochodnych czy nawet szaleję z typowo okazjonalnymi kolorami :)
Postanowiłam pokazać Wam również te bardziej wyszukane kreacje, długie, midi- wprost idealne na szykowne bale i kolacje :) Koronka jest dla mnie nieodłącznym elementem zimowych, eleganckich stylizacji.
A czy Wam również ten okres kojarzy się z nutką elegancji i szaleństwa jednocześnie? :)


Płaszcz --> tutaj    Kurtka --> tutaj    Kożuszek --> tutaj
Sukienka bordowa --> tutaj   Sukienka we wzory --> tutaj   Sukienka zielona --> tutaj
Czarna suknia --> tutaj   Koronkowa suknia --> tutaj   Midi suknia --> tutaj 


2 komentarze:

Bardzo dziękuję za komentarz i zapraszam ponownie :)