wtorek, 15 grudnia 2015

Mikołajkowe Spotkanie Radomskich Blogerek...
Cześć Kochani ! Dzisiaj przychodzę do Was z relacją z 3 już Spotkania Radomskich Blogerek! :) Wydarzenie miało swój motyw przewodni- Mikołajki, a każda z Nas mogła się poczuć jak w prawdziwej chatce Mikołaja, sponsorzy obsypali Nas prezentami (ale o tym później).
Spotkałyśmy się 4 grudnia w jednej z radomskich restauracji- La Melisa
Niektóre z Nas dopiero się poznawałyśmy, inne znałyśmy od dawna, w sali wrzało od rozmów, śmiechów i błysku lamp. Oprócz babskich rozmów, plotek i rad na przeróżne tematy (włosy, diety, moda, paznokcie, wycieczki) mogłyśmy skorzystać z jednej z atrakcji specjalnych- cudowna Pani z Fabryki paznokcia w Radomiu każdej chętnej robiła świąteczne pazurki. Renifery i mikołaje pojawiały się nawet tam. Oprócz tego Kasia (którą pamiętacie z pierwszego spotkania blogerek - KLIK) zafundowała Nam loterię świąteczną, w której mogłyśmy wylosować przeróżne nagrody - od paczek z kosmetykami, przez biżuterię, po zaproszenie na manicuire.  W trakcie spotkania odwiedziła Nas Pani z Radia Rekord w Radomiu, rozmawiała z Nami o spotkaniu, blogach i pasji. Możecie zerknąć na pisemną wersję wywiadów na stronie serwisu Co za Dzień - KLIK.
Zdjęcia wykonała Małgosia ( Robię co Lubię), a także Tygodnik Radomski
Teraz przejdźmy do paczek, które wywołały u Nas wszystkich wiele emocji, czułam się jak mała dziewczynka, podczas otwierania każdej z toreb. Bardzo fajnym akcentem były paczki od Lidla, który wyróżnił kilka z Nas, niespodzianką, a także małym sukcesem, było wyróżnienie mojego bloga, za co serdecznie dziękuję! :) 
Sponsorzy spotkania zadbali o Nas w 100%, paczki pochodziły od firm: Secret soap, Verona cosmetics, Bielenda, Beliso, Akatja, Plazanet, Tinystar, BiżuARTeria, PatiBransoletki, Catrice,  Bioxsine, Virtual,  Eveline, Lidl, Cederroth, Pumice, Henkel 

Tygodnik Radomski o spotkaniu -> KLIK

Spotkałyśmy się w gronie świetnych radomskich blogerek ->  Justyna  Marta  Honorata  Małgosia   Gosia   Marta   Kasia  Basia   Ewelina   Emilia     Ania     


 
2 komentarze:

  1. świetne spotkanie :) zazdroszczę wam dziewcyzny :)
    PorcelainDesire

    OdpowiedzUsuń
  2. świetna ekipa - super spotkanie!

    zapraszam do mnie - do zgarnięcia kawaiibox

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za komentarz i zapraszam ponownie :)