środa, 30 grudnia 2015

2016...Jeszcze obecny 2015 rok za chwilę się skończy, a my wejdziemy w nowy - lepszy- 2016
Jak co roku przychodzę do Was z postem podsumowującym cały rok, zestawienie stylizacji, nowości, nowe przygody, publikacje, wszystko co się zdarzyło w jednym (za małym) wpisie. A 2015 rok obfitował w wiele pięknych chwil. 
W tym roku dokonało się wiele pozytywnych zmian na blogu, powstałe nowe - stałe- wątki, coraz więcej zaczęłam publikować wpisów urodowych, a nawet pojawił się stały cykl o paznokciach 'lakiero- mania Secret Garden'. Moja lakieromania znajduje teraz swoje ujście. Z nowości, które mogliście obserwować w tym roku to małe zmiany wyglądu bloga, ale przede wszystkim sporo nowych współprac, z których bardzo się cieszę i mam nadzieję, ze w nadchodzącym roku będą jeszcze lepsze. Secret Garden stał się główna twarzą radomskiej pracowni krawieckiej Studio KA, której projekty zachwycały Was cały czas, a moje małe pomysły również były wykorzystywane podczas szycia, co napawało mnie wielką radością ;) Jednak jednym z największych sukcesów blogowo modowych był udział w sesji zdjęciowej dla mojego ulubionego (zbieranego od pierwszego polskiego wydania) magazynu InStyle- niesamowita przygoda, którą będę wspominać do końca życia! Pojawiły się również publikacje na eradomiance, wywiad podczas kolejnego już spotkania radomskich blogerek dla Radia Rekord, a także specjalny wywiad dla Radia Plus (za który dziękuję Weronice i oczywiście Kubie za rozmowę ;p), zostałam również wyróżniona przez portal ModnaPolka- profilem Exclusive, z którym jestem związana od samych początków bloga. Każdy z sukcesów czy ten mniejszy czy większy, ma dla mnie ogromne znaczenie i odznacza się na blogu!
Jednak 2015 rok, to nie tylko sukcesy bloga, ale także moje prywatne, od czerwca jestem posiadaczką licencjata z filologi polskiej, co napawa mnie ogromna radością i dumą! A także wiele innych, które jednak zostaną ze mną ;) 

W nadchodzącym 2016 roku życzę Wam moi Kochani szczęści, pomyślności, miłości i spełnienia marzeń. A także wiernych czytelników i cudownych stylizacji każdego dnia ;) Dziękuję Wam również za kolejny rok, bez Was blog nie byłby na tym poziomie, na którym właśnie się znajduje! 
Buziaki i do zobaczenia! 

10 komentarzy:

 1. podpisuję się pod życzeniami ADY ! ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo lubię Twojego bloga :) Jest taki... przystępny, a Ty wydajesz się być sympatyczną osobą

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetnego sylwestra i spełnienia marzeń w Nowym roku :*

  OdpowiedzUsuń
 4. wow, ile stylizacja popełniłaś w tym roku:)
  Wszystkiego Dobrego na Nowy Rok ❤️

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie, że twój rok był udany, życzę Ci aby 2016 był równie świetny, a nawet lepszy, dużo radości, uśmiechu i sukcesów :)

  OdpowiedzUsuń
 6. świetne podsumowanie w stylizacjach :-)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za komentarz i zapraszam ponownie :)